עוד פעם סרט בקולנוע, ארוחה במסעדה או ערב קריוקי? אם אתם רוצים ערב חברה מרגש ומהנה במיוחד – עליכם לוודא שהאטרקציה המרכזית של הערב תהיה מעניינת, מרגשת ומצחיקה; אטרקציה שתשאיר את הקהל שלכם מרותקים ופעורי פה, לצד התלהבות והמון מצב רוח טוב. לצורך כך, אתם מוזמנים לפנות אל הראל פפו – אמן חושים וטלפתיה מהמובילים בישראל. בנוסף, אמן חושים זה מופיע מדי יום במקומות שונים ברחבי הארץ. כמו כן, הוא מופיע בפני חברות וארגונים שונים – הן כאמן המופיע על הבמה והן כמנחה הערב במידת הצורך. כמו כן, הראל פפו משלב קטעי סטנד אפ לצד קטעי מופע על-חושי מרהיב ומלהיב – היבטים שיגרמו לקהל לזכור את ערב החברה לאורך שנים רבות קדימה.

מה הופך מופע על-חושי בשילוב סטנד אפ לכל כך מיוחד?
• סטנד אפ לערב חברה זה נחמד, אבל כאשר הוא משולב עם מופע על-חושי – הוא יהפוך למגוון, מרתק ומעניין יותר כיוון שלאנשים כבר נמאס מהשגרה הרגילה.
• מופע על-חושי ישאיר את הקהל מהופנט; קהל שלא ירצה לפספס דבר ממה שקורה על הבמה. וזאת, כאשר קטעי הסטנד אפ ישברו את הקרח ויתרמו לאווירה נעימה וזורמת.

סטנד אפ לערב חברה המתאים למבוגרים:
השיח בין אמן חושים לקהל הוא פורה ומלהיב – בשונה מסוגי מופעים רבים אחרים. כמו כן, בקטעי המופע משולבים לרוב אנשים מהקהל (כלומר חבריכם העובדים אתכם בחברה) לפי התנדבות או באופן אקראי – ואלה לוקחים חלק פעיל במופע. עובדה זו מאפשרת ליתר עובדי החברה להכיר את עמיתיהם יותר לעומק וכמובן – ליהנות ולצחוק.
כיום כבר לא צריך להזמין 2 אמנים שונים למופעים: מוזמנים לפנות אל אמן החושים והטלפתיה הראל פפו ולהזמין מופע סטנד אפ בשילוב עם אטרקציה על-חושית. אמן זה הינו כריזמטי, מנוסה ומוכשר. בשל כל אלו, האירוע הקרוב בהפקתכם יהפוך למהנה ויוצא דופן – ללא כל ספק.