החשיבות של ערב חברה הינה מוכרת כבר לכל בעלי העסקים הקיימים, גדולים וקטנים כאחד. למעשה, ישנם יתרונות רבים לערב חברה; יתרונות התורמים לשביעות רצונם של העובדים, יוצרים סביבת עבודה נעימה ומהנה יותר וכן הלאה. כמו כן, התפוקה תשתפר, הלקוחות שלכם יהיו שבעי רצון וגם חשבון הבנק של העסק יודה לכם. אם אתם מחפשים מופע לערב חברה שיגבש, ילהיב וירתק את העובדים שלכם – כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם אמן החושים והטלפתיה הראל פפו. ונתראה בשמחות!

אופציות בידור לערבי חברה והיתרונות של מופע:
יש לא מעט אופציות לערבי חברה וימי גיבוש לעובדים. אלה יכולים להיות בתוך משרדי החברה, באולם או מתחם סגור אחר וכמובן גם בשטח. שילוב מופע לערב חברה יכול להיות פתרון נפלא עבורכם כיוון שהעובדים לרוב מחפשים חוויה קלילה, פשוטה, מבדרת וכזו שלא תאלץ אותם לבלות שעות ארוכות בשמש או לבצע פעילות פיזית מאומצת. אין כמו לשבת ליד השולחן, לשתות כוס יין ולראות מופע מלהיב של הראל פפו – אמן חושים מהמוכרים והמובילים בישראל.

מה כולל מופע טלפתיה של אמן חושים?
במהלך ההופעה ישלב האמן קטעי טלפתיה, זריזות ידיים, קריאת מחשבות, הזזת חפצים ועוד. כל אלה ירכיבו מופע מרהיב שלא יבייש גם את הבמות הגדולות בישראל והופעות מול אלפי אנשים. אכן, אמן כריזמטי ידע לסחוף אחריו את הקהל, לערב אותו ולעניין אותו לכל אורך המופע – תוך שילוב אלמנטים ותכנים הקשורים לקהל היעד ולמקום העבודה עצמו של החברה.

הכירו את הראל פפו
הראל פפו הינו אמן חושים וטלפתיה מהמובילים והפופולריים ביותר בישראל. במשך שנים רבות מופיע הראל על במות רבות בכל רחבי הארץ ומספק גם הופעות פרטיות לערבי חברה, ימי גיבוש, חתונות, בר מצוות ואירועים נוספים. הראל משלב חוש הומור, יצירתיות וכישורים ייחודיים החשובים לאמן החושים על מנת לרכוש את אמונם של הקהל, לגרום לאפקט ה-וואו וגם לחדש ולעניין את הקהל שחושב שכבר ראה הכול.