אמנות חושים הינה הרבה מעבר לאטרקציה – מדובר בעולם ומלואו; תחום אשר ממשיך להלהיב ולרתק אנשים. אכן, מדובר בעולם אפוף מסתורין, קסמים, טריקים ודברים שנעלמים מהעין וגורמים לסקרנות בקרב רבים מאתנו. מפיקים אירוע עסקי או אירוע פרטי? מעוניינים לרתק את הקהל כך שהוא לא יוכל להוריד את העיניים לשנייה מהבמה? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם אמן החושים והטלפתיה הראל פפו. אמן חושים זה הינו מוביל ומוכר בישראל ומופיע ברחבי הארץ בשלל אירועים – פרטיים ועסקיים כאחד.

למי מתאים מופע אמן חושים וטלפתיה?
מופעי אמן חושים וטלפתיה מתאימים למגוון קהלים וגילאים – החל ממשפחות ועד ארגונים וחברות. אכן, מופע לבר מצווה יהיה שונה ממופע למבוגרים על במה גדולה או ממופע בחתונה ואפילו בקניון. וזאת, לאור העובדה שלכל מופע יש את הקטעים הייחודיים שלו כמו גם הזרימה בין הקטעים אותה בונה האמן – בהתאם לקהל היעד, למקום שבו הוא מופיע, לתפאורה, לציוד שיש לו ועוד. מחפשים מופע מיוחד ואטרקטיבי התפור במיוחד לאירוע שלכם? מוזמנים ליצור קשר עם אמן החושים והטלפתיה הראל פפו, לשתף אותו בכל הפרטים ולקבל מופע מלהיב אותו לא תשכחו.

כך תבחרו אמן חושים לאירוע שלכם:
• האם אמן החושים מגיע בשעה מוקדמת יחסית לאירוע? האם הוא יוצר חיבור עם הקהל שלכם לפני תחילתה של ההופעה הרשמית?
• מהי הכימיה שיש לכם עם אותו אמן חושים? האם הוא חביב מבחינתכם? מקצועי? האם אתם מרגישים חיבור טוב אליו?
• וותק וניסיון משחקים תפקיד חשוב במקצוע הזה. במילים אחרות, על מומחה זה להכיר את סוגי הקהלים השונים, לאלתר במידת הצורך, לדעת לעמוד על במות ולבצע את הקטעים בצורה מקצועית ואמינה.
• מקוריות – בעידן בו ניתן לראות כמעט הכול באינטרנט ובטלוויזיה מה עוד יש לך כבר לחדש לנו? האם אתה הולך לחזור על אותן בדיחות חרושות שאנו מכירים בכל מקום? מופע מקורי עם קטעים חדשים שמתעדכן לעתים קרובות יבטיח הנאה – ללא כל ספק.