בחיים הפרטיים וגם בעסקיים שלנו אנחנו לעתים צריכים מישהו שיעשה עבורנו הנחיית אירועים וטקסים. איך מוצאים את המנחה המתאים לנו? כמה משלמים למנחה? הוא מגיע לכל מקום בארץ? ועוד הרבה שאלות שעולות לנו כחלק מהחיפוש של מנחה לאירוע או לטקס שלנו.

כדי למצוא מנחה טוב ואיכותי אתם צריכים למצוא בן אדם שאוהב את הבמה, הוא מקבל אנרגיות מהקהל שלו והביטחון של גבוה. בין אם אתם מחפשים מנחה לאירוע פרטי וכמובן אם אתם מחפשים אחד לאירוע עסקי אתם רוצים שהמנחה ישתמש בשפה רהוטה ושיהיה לו קול נעים לאוזן. אנחנו לא היינו רוצים מנחה שמדבר עם שגיאות בוודאי לא מול העובדים של החברה שלנו, הלקוחות שלנו וגם לא מול האהובים שלנו באירוע פרטי ששגיאת שפה יכולה להיות צורמת לאוזן.

free-mind בהנהלת הראל פפו, הוא הבחירה הטובה ביותר עבור האירוע שלכם, כבר בשיחה ראשונה עמו אתם תרגישו את האנרגיות הטובות שלו, הוא יענה לשאלותיכם וייתן לכם את כל המידע שאתם צריכים על מנת להרגיש בטוחים לקראת האירוע שלכם. בין אם אתם מעוניינים בטקס רשמי ופורמאלי ובין אם אתם רוצים שהטקס שלכם יהיה קליל מלווה בהומור, הראל יעניק לכם את הפתרון המושלם לאירוע שלכם.

ישנם טקסים שבעלי האירוע או בעלי החברה מעוניינים לכתוב ולסגנן את הנאמר מול הקהל באותו היום המיוחל. ישנם שאין בידם הכישרון, הידע או הזמן לשבת ולכתוב את מהלך הטקס או ההנחיה של הערב כולו. כחלק בלתי נפרד מהנחיית הערב שלכם אנחנו יכולים לערוך עבורכם את הטקס וההנחיה, אתם תכוונו אותנו מה הנושא, מה חשוב שיצוין וכמובן מה אופי האירוע ואנחנו נתאים את ההנחיה שתהיה בדיוק כפי שאתם הייתם רוצים שתהיה. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר, לשריין את מועד האירוע שלכם ונתחיל לעבוד על עריכת הטקס והנחית האירוע שלכם, תהליך המלווה בסבלנות רבה, חיוך גם אם הוא מעבר לקו הטלפון ושירות אדיב.