החופש הגדול יוצא לדרך, הקיץ כבר כאן ואתם כהורים כבר מתחילים לבנות את התוכניות שלכם ביחד עם הילדים. סביר להניח שתיקחו אותם לים, לקניון, לסרט וכמובן גם למופעים שונים על מנת לבדר אותם, להעסיק אותם ולספק להם חופש בלתי נשכח מלא בחוויות מדהימות. במקום ללכת שוב לאותן האטרקציות המוכרות, מוזמנים ליצור קשר עם אמן החושים והטלפתיה הראל פפו. מדובר בפרפורמר ואמן חושים מהמובילים בישראל. בנוסף, אמן זה מופיע על במות שונות ברחבי הארץ ומול קהלים מגוונים. כל שאתם צריכים לעשות הוא לבדוק באתר את לוח ההופעות: היכן ומתי ההופעה הקרובה אליכם – ולשריין את מקומכם בקהל.

אילו אופציות של הופעות לכל המשפחה יש לנו?
• מופעי קרקס – מופעים אלו מבדרים ומותאמים לרוב לכל הגילאים.
• מופעי ריקוד – תלוי מאיזה סוג, אך לרוב יתאימו לכל המשפחה.
• מופעי סטנד אפ – כל זמן שהתוכן המועבר מותאם גם לילדים וגם למבוגרים ואין גסויות.
• מופע אומנות חושים וטלפתיה – אחד המופעים המומלצים ביותר לכל המשפחה שישאירו גם אתכם וגם את הילדים שלכם פעורי פה.

מה חשוב שיהיה בהופעה לכל המשפחה?
לא משנה באיזה סוג מופע אתם בוחרים, יש לוודא תחילה שמדובר בהופעה שתתאים לכל בני המשפחה. כלומר, חשוב שהמופע ישלב הומור, תוכן שיחבר אתכם אליו וכמובן – שהשחקנים/אמנים המופיעים יהיו כריזמטיים, מבדרים ומעניינים.

האם טלפתיה ואומנות חושים יכולה להתאים לכל המשפחה?
בבואכם לחפש אחר הופעות לכל המשפחה יש לקחת בחשבון מופע טלפתיה ואומנות חושים. ילדים מכירים מופעים אלה בשם מופעי קוסמות ולכן זה עשוי מאוד לעניין אותם, בעוד ההורים כבר מכירים מופעים אלה בשמם הטבעי יותר. המופעים של היום הרבה יותר משודרגים מאשר בעבר, כאשר הקהל היום מצפה לחוויה ייחודית ויוצאת דופן. ועל כן, על אומן החושים להיות כריזמטי, מעניין, מבדר ומרתק. על דרישות אלו ורבות אחרות עונה אמן החושים והטלפתיה הראל פפו. וזאת, לאור העובדה כי הוא משלב חוש הומור וקטעי חיבור הרלוונטיים לקהל.