אם הגעתם לכאן במטרה לצפות בארנבונים נשלפים מכובעים, ויונים שמוסתרות בשרוול – תשכחו מזה. אמן על חושי אינו קוסם. לעזרתו נחלצת הטלפתיה, שהינה מכלול של יכולות שבבסיסן מולדות, אך על מנת להשתמש בהן כהלכה יש לשקוד ולהתאמן לאורך שנים. בעזרתה, יוכל אדם 'להבחין' בתחושות ומחשבות של אדם אחר, לקרוא אותן ואף להעתיק אותן למחשבות של אדם אחר. מדהים, אתם לא חושבים?
באילו אירועים נוכל לשלב מופע של אמן על חושי ?

• ימי הולדת – לא משנה אם מדובר ביום הולדת 60 או 17, לא תאמינו עד כמה אמן על חושי יוכל לשדרג בקלות את המסיבה. המוזמנים והחוגגים יופתעו וייהנו, והחגיגה תקבל רובד נוסף ובלתי נשכח. שימו לב שאם החלטתם לערוך את החגיגה בביתכם או במיקום קטן יחסית, יש לדאוג למרחב נוח לערוך בו את המופע על מנת לאפשר אינטראקציה בין האמן לקהל, ולאמן לבצע את עבודתו.

• אירועי חברה – כל ארגון מתכנן מידי פעם אירועי גיבוש לעובדים. ואם לא אירועי גיבוש, גם הרמות כוסית וציוני חגים. מופע על חושי יוכל להוות תוספת נהדרת לאירוע, לצד טקסי חלוקת פרסי הצטיינות ונאומים ארוכים של הנהלת הארגון.

• בר או בת מצווה – כיום, חגיגות בר או בת מצווה הן סיבה למסיבה אמיתית. גם המבוגרים וגם הצעירים יוכלו ליהנות מהמופע, בין אם מדובר במופע כחלק מהחגיגה, או קבלת פני האורחים בתחילת הערב.

גם הספקן הכי גדול יישאר עם הלסת שמוטה לרצפה

אני הראל פפו, ומזה שנים שאני מספק ללקוחותיי בידור איכותי ויוצא דופן מכל מה שהכירו. אני מזמין אתכם לפנות אליי ולאפשר לי להפוך גם את האירוע שלכם, לחוויה מסתורית ומרגשת, שתשאיר גם את האורחים הכי רציניים שלכם, מרוצים ומחויכים.