כיום, מנהלים רבים מבינים כי עובדיהם הם המשאב החשוב ביותר. בהתאם, הם מקדישים זמן רב לתכנון יום גיבוש; אירוע לאורכו העובדים יוכלו ליהנות ולשבור את השגרה היום-יומית בשמחה. שואלים את עצמכם מה הופך יום גיבוש למוצלח באמת? בזכות בחירת אטרקציה ייחודית – ניתן יהיה להשלים את המשימה בהצלחה מרובה. כל שצריך לעשות הוא ליצור קשר עם אמן החושים והטלפתיה הראל פפו. מדובר בפרפורמר שיהפוך את האירוע שלכם לחגיגה ברמה הגבוהה ביותר. מוזמנים ליצור קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנת מופע.

החשיפה לתחום החלה:
לאורך השנים האחרונות אנו עדים להתפתחות והתרחבות בתחום אמנות החושים. אנשים כישרוניים עם מתנות מיוחדות תמיד היו, אולם בשנים האחרונות אלה החלו לקבל מעט יותר חשיפה בעזרת תוכניות כישרונות למיניהן בטלוויזיה, פינות קצרות בתוכניות שונות ועוד. אם כן, בחירה באמן חושים עבור ימי גיבוש יכולה תוביל להצלחה. וזאת, משום שמדובר באטרקציה מלהיבה ביותר עבורכם ועבור העובדים שלכם; אטרקציה שתספק ריגוש, תצחיק ותבדר את כולכם.
בבואכם לחפש אחר אטרקציה ייחודית זו, מוזמנים לשתף פעולה עם אמן החושים והטלפתיה הראל פפו. מלבד מופעים מרהיבים, סדנאות והרצאות, אמן מוכשר זה מספק שם שירותי הנחייה לאירועים. לא, איננו מדברים על הנחיה רגילה כי אם הנחיה על ידי אמן חושים מקצועי; הנחייה מלהיבה שתכלול הומור בשילוב קטעי תעתוע וטלפתיה – קטעים שיחברו את החלקים השונים של יום הגיבוש ויצרו יום מרתק ומלהיב ברמה בינלאומית.

היתרונות של אמן חושים ליום גיבוש:
• הנחיית מופע ייחודי ומעניין.
• התאמת המופע למגוון הקהלים, הגילאים והמינים – ועל כן כולם יוכלו ליהנות ממנו.
• מופע המשלב את הקהל ומעלה אותו לבמה לצד היבטים אינטראקטיביים מלהיבים נוספים.
• מופע מהנה, מרתק ומעניין כאחד, המשלב בתוכו חוש הומור, יוצר בסופו של דבר את האטרקציה האולטימטיבית לכל יום גיבוש.
• קטעים חדשים וייחודיים שלא ראיתם בשום מקום אחר.