כשנוחתת על אדם המשימה לתכנן אירוע – לא משנה אם מדובר באירוע חברה או מסיבת בר מצווה, עליו לתכנן גם את החלק הבידורי של האירוע, זה שירתק את המוזמנים ויעניק להם זמן הנאה מבדר ומיוחד שישאיר בפיהם טעם טוב וזיכרון נהדר. אמן חושים לאירועים הפך לאחרונה לאופציה מבוקשת במיוחד עבור כל אדם שנפל בחלקו לתכנן אירוע כלשהו.
אמן חושים לאירועים וחגיגות

• ימי הולדת ובר\בת מצווה – בין אם מדובר ביום הולדת או חגיגת בר או בת מצווה, אמן חושים לאירועים ילהיב את האורחים באירוע שלכם; הוא יוכל להנחות את האירוע כולו, ואף לקבל את פני האורחים עם טריקים מרתקים בעת הגעתם לאירוע.

• אירועי חברה וכנסים – גם כאן יוכל אמן החושים להנחות את האירוע, להציג קטעי מעבר בין הרצאות ונאומים על מנת להקנות 'אתנחתא' לקהל, וכן לקבל את פניהם בקוקטייל הנערך בפתיחת האירוע. בנוסף, יוכל לרתק את הקהל בהרצאות מעניינות בנושאי סודות המוח וכוח המחשבה, ואפשרויות נוספות ונהדרות.

מגלים את החוש השישי עם הראל פפו

מקורה של המילה 'טלפתיה' מצוי בשפה היוונית העתיקה, ופירושה המילולי הינו 'רגש מרחוק'. כלומר, מדובר ביכולת לשדר רגשות ומסרים נסתרים לאדם אחר בעזרת כוח המחשבה בלבד, ובהתבסס על שפת הגוף, שפה, וכלים נוספים יעילים מעולם הפסיכולוגיה המסייעים להם לשכנע את האדם שמולו הם עובדים, שמה שהם טוענים שמתרחש – אכן מתרחש; לפתע מחשבה שהאדם לא חשב לפני כן מושתלת במוחו, כאילו הייתה שלו.
רוצים לדעת במה מדובר? להרגיש איך זה כשמחשבה מושתלת בראשכם? כשאדם זר מצליח לפענח בדיוק על מה אתם חושבים עכשיו? צרו קשר עם 'הראל פפו – מעבר לדמיון' והזמינו את אחד המופעים שלו, אליכם לאירוע! הנאה אין סופית מובטחת!