ארגון אירוע של פעם בחיים כמו בר/בת מצווה יכול להיות מורכב למדי. מצד שני מדובר באחד הימים הכי שמחים בחיים שלנו כהורים ובחייהם של הילדים חתני השמחה. על כן נשקיע בחיפוש אחר מקום מתאים, שירותי קייטרינג, מוסיקה וכמובן אטרקציות שונות שילהיבו גם את הקהל הצעיר וגם את ההורים שינכחו במקום. מחפשים אחר אטרקציה ייחודית עבור האירוע? אמן החושים והטלפתיה הראל פפו הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

בר/בת מצווה – לא עוד יום הולדת:
במשך שנים אתם מארגנים לילדים שלכם ימי הולדת מדליקים שהם לא ישכחו. ארגון יום הולדת בדרך כלל מצריך עוגה, קצת מוסיקה ברקע ואיזו הפעלה לילדים. בכל הקשור לבת או בר מצווה הרי שהסיפור שונה לגמרי, שכן הילדים שלכם מגיעים לבגרות וחוגגים זאת בסטנדרט חדש לגמרי. למעשה, בשנים האחרונות נוצר רף גבוה בכל הקשור להפקת אירועים לבני הנוער; רף המוביל במידה רבה לכדי יצירת סמויה (או גלויה) בין החברים לכיתה לגבי מי עורך את האירוע הכי כיפי ומגניב. בשל התחרות ביניהם חשוב לכלול אטרקציה מלהיבה שתגרום לילדים ליהנות, לצחוק ולהגיד "וואו".

האם המופע מתאים לילדים?
מופע של אמן חושים וטלפתיה לרוב יכול להתאים לקהל הבוגר, אולם בשילוב חוש הומור, גישה נכונה, כריזמה וקטעי מופע המתאימים לילדים בהחלט אפשר לעשות מופע אומנות חושים ברמה הגבוהה ביותר וגם לגרום לכל הילדים ליהנות יחד, לצחוק, להתגבש ולזכור את האירוע לטובה לאורך שנים רבות.

כך תבחרו אמן חושים בר/בת מצווה שיתאים בדיוק לאירוע שלכם:
בחירת אמן חושים צריכה להיות מושכלת. שלא כמו באירועים בהם קהל היעד בוגר ומבין עניין, קהל הילדים פחות סבלני ואותו לא מעניין בידור ותרבות – מעניין אותו לצחוק, לקחת חלק פעיל במופע ולהיות מרותק אליו. בהתאם, אמן החושים הראל פפו הוא הבחירה הנכונה עבורכם. אמן ייחודי ויצירתי זה יציג מגוון קטעים ייחודיים הרלוונטיים לקהל היעד. כמו כן, הוא יהפוך את האירוע מסתם עוד בר/בת מצווה לאירוע מדהים לאחריו הילדים שלכם יודו לכם. בשילוב של הומור וצחוקים, לצד שילוב הילדים בקטעים השונים והגדלת המעורבות שלהם במופע – החגיגה תהפוך להצלחה מסחררת ללא כל ספק.